Menu

Srovnáno v závěru Votroci remizovali s Varnsdorfem

Votroci remizovali s Varnsdorfem

29. 06. 2019 - 20:51

Ve třetím přípravném zápase uhráli Votroci v Oboře v Poděbradech proti Varnsdorfu remízu 2:2. Hradečtí měli většinu zápasu převahu a vedli 1:0, ale slabý vstup do druhé půle umožnil soupeři skóre otočit. Vyrovnávací gól dal v závěru Jakub Šípek.

FC Hradec Králové - FK Varnsdorf 2:2 (1:0)

Branky: 38. Firbacher, 88. Šípek – 53. a 59. Barac. Rozhodčí: Lerch – Blažej, Hock. ŽK: Horák, Djurdjević.

FC Hradec Králové: 1. poločas: Ottmar – Černý, Čech, Zbrožek, Urma – Vlkanova, Soukeník, Kateřiňák, Procházka – Prekop, Firbacher. 2. poločas: Vízek – Kopečný, Ptáček, Martinec, Horák – Mahr, Zorvan (73. Soukeník), Djurdjević, Doležal – Šípek, Švantner.
FK Varnsdorf: Samoel – Finěk (46. Kazda), Richter, Houser (46. Bielesz), Rudzan – Rudnyckyj (46. Barac), Breda (46. Kubista), Bláha, D. Novák – L. Novák (46. Schön) – Šimon.