Menu

První příprava Votroci podlehli Jablonci těsně

Votroci podlehli Jablonci těsně

22. 06. 2019 - 22:32

V prvním přípravném utkání proti Jablonci vystřídali Votroci dvě kompletní jedenáctky a s prvoligovým soupeřem odehráli vyrovnaný zápas. O vítězství Severočechů 1:0 rozhodl přesnou hlavičkou Jan Chramosta.

FC Hradec Králové - FK Jablonec 0:1 (0:0)

Branka: 53. Chramosta. Rozhodčí: Hocek – Myška, Melichar. Diváků: 730.

FC Hradec Králové: 1. poločas: Ottmar – Finěk, Zbrožek, Leibl, Horák – Vlkanova, Jukl, Kateřiňák, Zuljević – Prekop, Švantner. 2. poločas: Brát – Černý, Ptáček, Martinec, Urma – Zorvan, Soukeník – Mahr, Djurdjević, Zuljević (53. Doležal) – Chaponda.
FK Jablonec: 1. poločas: Hanuš – Jugas, Kubista, Břečka, Sýkora – Pilík, Hübschman, Považanec, Fábry, Kratochvíl – Chramosta. 2. poločas: Hrubý – Pleštil, Kubista, Břečka, Peřina – Pilík (63. Velich), Hübschman, Považanec, Kratochvíl (63. Dominik Breda), Černák – Chramosta (63. Čvančara).