Zde může být vaše reklama.
Pátek 24.5.
Svátek má Jana
Menu

Štědrý únor plný odměn? V Paláci Pardubice ano

Štědrý únor plný odměn? V Paláci Pardubice ano

foto: Palác Pardubice

04. 02. 2020 - 11:00

Od 5. do 29. února 2020 na vás v obchodním centru Palác Pardubice čekají skvělé odměny za nákupy. Hodnotné ceny získáte například za dva nákupy již od 499 Kč. Nakupte výhodně po celý únor a odneste si navíc skvělý dárek od obchodního centra.

Pestrý výběr obchodů, kvalitní restaurace a zábava jsou v moderním obchodním centru Palác Pardubice samozřejmostí. Pokud si plánujete pořídit kvalitní obuv, stylové doplňky, perfektně padnoucí oblečení či například vybavení domácnosti, využijte omezené nabídky a stavte se v Paláci Pardubice. A při té příležitosti si vyzvedněte i soutěžní kartu. Od 5. do 29. února si totiž z Paláce Pardubice můžete odnést hodnotné dárky. Stanoviště, kde na vás soutěžní karta i odměny čekají, najdete poblíž prodejny Baťa.

Pro jednu odměnu můžete použít maximálně dvě účtenky, jejich součet pak musí odpovídat minimální částce pro získání odměny. V případě nákupu nad 499 Kč získáte plastovou sportovní lahev o objemu 0,5 l. Pokud nakoupíte nad 1499 Kč, čeká na vás USB disk s kapacitou 16 GB. Za jednu až dvě účtenky v hodnotě nad 2999 Kč se můžete těšit na exkluzivní chytrý náramek.

Akce se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 15 let, každý zákazník pouze jedenkrát. Výhry budou vydávány do konce akce nebo do vydání zásob.

Další články