Zde může být vaše reklama.
Pátek 24.5.
Svátek má Jana
Menu

Effie Somrová: Mým snem je tančit pro Justina Timberlakea

Effie Somrová: Mým snem je tančit pro Justina Timberlakea

foto: Archiv Effie Somrové

06. 04. 2020 - 16:00

Kvůli své největší životní vášni - tanci, odešla z České republiky za velkou louži, do Mekky taneční hudby, do Los Angeles. Díky svému rozhodnutí už měla možnost tančit například ve filmu Rychle a Zběsile 9, natáčela ale také videoklip se známou zpěvačkou Meghan Trainor. Cílů má však stále dost. Effie Somrová v rozhovoru vysvětluje, proč se rozhodla odejít z České republiky do zahraničí.

Živíte se tancem, dokázala byste říct, jaký je váš největší úspěch na tomto poli?
Je těžké vybrat jednu specifickou věc. Za mojí taneční kariéru jsem doposud měla mnoho přiležitostí, obzvláště v Americe, ale také v Londýně, Číně a na dalších místech. Mezi mé nejoblíbenější práce určitě patří YouTube Brandcast s komediantem Jamesem Cordenem, film Rychle a Zběsile 9, videoklip s Meghan Trainor a elitní intenzivní program s Martym Kudelkou, který je exkluzivní choreograf Justina Timberlaka.

Máte nějaký sen, který byste si v tanci chtěla splnit?
Tancovat pro Justina Timberlaka je určitě můj největší sen, ale mám i další ambice. Ráda bych měla tříletou Las Vegas rezidenci s velkým umělcem. Mimo to také miluji salsu a latinsko americké rytmy a rozhodně bych chtěla tancovat pro latinsko amerického zpěváka/zpěvačku. Třeba taková Jennifer Lopez by nebyla špatná!

Co pro vás znamená tanec?
Je to definitivně životní styl. Znamená to ale i svobodu dělat to, co miluji a živit se tím. 

Proč jste se rozhodla odejít z České republiky za velkou louži?
Praha je krásné město a mám to tam moc ráda, ale bohužel tam není tolik příležitostí jako tady v Americe. Los Angeles je Mekka světové taneční scény a dáva mi možnost se rozvíjet v takovém rozsahu, který bych v Česku nikdy neměla. A to počasí tu také není špatné. (smích)

Další články