Dnes:4°C

Zítra:14°C

Sobota 4.4. Ivana
Menu

Dobré vysvědčení? Vstup zdarma do aquacentra Městských lázní

Dobré vysvědčení? Vstup zdarma do aquacentra Městských lázní

foto: Archiv

22. 01. 2020 - 12:00

Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel krytého plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, letos znovu odmění školáky za dobré vysvědčení. Je třeba, aby na pololetním vysvědčení nebyla horší známka než trojka. Akce je učena dětem do deseti let a bude probíhat od pátku 31. ledna až do neděle 2. února 2020.

Pokud školáci přinesou ukázat vysvědčení na pokladnu aquacentra a nebudou na něm žádné čtyřky nebo pětky, dostanou vstup zdarma klidně na celý den v doprovodu dospělé osoby, která si vstup zaplatí.

Užít si budou moci návštěvníci vše, co areál nabízí: dětský koutek se skákacím hradem, skluzavkou a různými hrami, vířivé a masážní bazénky, podvodní sopky, trysky, vodní clonu, protiproud nebo 82m dlouhý tobogán se světelnými efekty. Ve velkém bazénu je pak každých 30 minut spouštěné vlnobití. Spojovací chodbou se dostanete do sousedního 50m plaveckého bazénu, kde krom zaplavání najdete i další dětský bazének s atrakcemi a hračkami.

Na baru u vody je navíc vedle klasické nabídky připravena speciální akce v podobě pizzy s půllitrovým nápojem dle vlastního výběru za zvýhodněných 99 Kč.

Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články